1. ARCHITEKTURA
  2. ATRIUM SYSTEM
  3. EKO
  4. INTERIOR
  5. NOWOŚCI
  6. RADY ARCHITEKTA
  7. REALIZACJE

Meble EKO

Lampy EKO

Freshly growing design…

Lampy EKO

Dodany luty 28, 2012 przez Atrium

a0-lampy

Firma ATRIUM od dawna dąży do wypracowania jak najbardziej ekologicznego – w tym wytwarzającego jak najmniej szkodliwych dla środowiska odpadów, systemu produkcji. Odnieśliśmy na tym polu niemało sukcesów, mimo to nie ustajemy w analizach i wprowadzaniu na podstawie ich wyników kolejnych innowacji. Poniżej prezentujemy kilka punktów, które pozwolą na zorientowanie się w pro-ekologicznej polityce firmy. I tak:

Nasze wyroby są w bezpieczne dla środowiska.
Utylizujemy lub dostarczamy do utylizacji wszystkie odpady nie podlegające wtórnemu wykorzystaniu.
Materiały wtórne skrupulatnie magazynujemy i dostarczamy do odpowiednich punktów celem umożliwienia ich dalszego wykorzystania. Dotyczy to np. złomu powstającego podczas procesu wycinania elementów stalowych.

Od wielu lat, w oparciu o podpisaną umowę, realizujemy współpracę z Polskim Systemem Recyklingu. Oznacza to m.in., że co roku rozliczamy się z wykorzystanych opakowań kartonowych oraz palet.
Stopnie drewniane, które stosujemy do naszych konstrukcji, wytwarzane są przez naszych poddostawców z surowca pozyskiwanego z obszarów, w których obrębie prowadzona jest planowana gospodarka leśna.
Tam, gdzie jest to możliwe, staramy się wytwarzać elementy naszych konstrukcji przy możliwie niskim zużyciu energii elektrycznej.

Do malowania naszych konstrukcji stosujemy wyłącznie atestowane farby proszkowe.
Odlewanie niezbędnych elementów z aluminium odbywa się bez szkodliwej emisji do środowiska.
Firma przyjazna zwierzętom! Kochamy czworonogi – mamy ich kilka, a każdy z naszych klientów może przyjść na rozmowę w towarzystwie swojego pupila. Co więcej – wspieramy organizacje pomagające zwierzętom.

Zachęcamy do odwiedzenia strony www.toz.pl.

Odpisz

Schody    Stairs    Scale    Treppen    Лестницы    escalier    Schody    Stairs    Scale    Treppen    Лестницы    escalier
Copyright © ATRIUM SYSTEM